Tábor 2024 Drábsko-Kysuca

od 8 sep 2024Čo sa stalo, Tábory

Rok ubehol ako voda a už po tretí rok vyrástol na kopci uprostred nádhernej prírody pri rozprávkovej dedinke Drábsko-Kysuca tábor. Tábor to však nebol hocijaký, ale skautský. To okrem iného znamená, že sme si ho museli sami postaviť…

Druhý týždeň bol určený pre skautov 12+. Čo sme zažili? Výzvový deň, prepad, táborák, výpravu do dedín (ktorej cieľom bolo vymieňaním získať čo najzaujímavejšiu vec), chystanie špeciálnych večerí (chlapci pre dievčatá a naopak) a niektorí z nás zložili skautský sľub.

Tak dúfam, že vám z tohto tábora zostane kúsok vo vašom srdiečku a že sa všetci zase o rok na tábore stretneme.

Nšoči

PS: Tromo tráno, Tromo trečer, Tromo tráno, Tromo trečer, Tromo tráno, Tromo trečer, Tromo trez treň!